Hizmetlerimiz


Alüminyum Kapı Pencere Sistemleri

Alüminyum Kapı Pencere Sistemleri

Alüminyum Kapı Pencere Sistemleri
Alüminyum Kapı ve Pencere Sistemleri tasarımında (ısıyalıtımlı ve ısıyalıtımsız) tasarımında, arzu ettiğiniz sağlamlık ve performans değerlerinin uygun maliyetlerle sağlanması amaçlanmıştır. Alüminyum doğramaların kalitesini yaşarken, beklediğiniz ısıyalıtımını da sağlamış olacaksınız.

Alüminyum pencere ve kapı sistemleri ile projeleriniz için en uygun seçenekleri bulacaksınız.

Alüminyum pencere ve kapı sistemlerinin özellikleri;

- Etkin ısı ve ses yalıtımı sağlayan kasa-kanat birleşimi,
- Su tahliyesini mükemmelleştiren yüksek drenaj haznesi ve fitil sistemi,
- İstenen şekillerde açılabilen kanat açılım seçenekleri,
- Farklı cam kombinasyonları,
- Tüm profillerde üretim ve kalite kontrol süreci ISO 9001; yüzey işlemleri ise Qualanod ve Qualicoat standartlarına uygunluk.

Alüminyum Kapı ve Pencere Sistemleri, profillerin ve aksesuarların niteliklerin çeşitliliğine göre yetenek kazanmaktadır. Klasik kapı-pencereler; çift açılım, otomatik açılım, güvenlik kilitleri aksesuarları ile güçlendirilebilmekte ve kullanışlı hale gelebilmektedir. Aynı zamanda alüminyum profillerin ve onlara ait camların nitelikleri de bu sistemlerine nitelik katmaktadır. Bunlar; Isıyalıtımsız Profiller, Isıyalıtımlı Profiller, Yangına Dayanıklı Profiller ve Kurşuna Dayanıklı Profiller gibi ana profil gruplarına, Düzcamlar, Çiftcamlar, Üçlücamlar, Yangına Dayanıklı Camlar ve Güvenlik Camları gibi ana cam gruplarına ayrılabilirler.Alüminyum Kapı ve Pencere Sistemlerinde profil renklendirilmesi; Elektrostatik Fırın Boya ve Elektroliz Yolu İle Renklendirme (Eloksal Kaplama) ile yapılmaktadır.